Francuzki zdradzają sekrety wdzięku

Są piękne, czarujące i zawsze wyglądają doskonale. Francuzki. Paryski styl to nie tylko efekt idealnie dobranego stroju, ale przede wszystkim zadbanego ciała i świetlistej cery. Dwie mieszkanki stolicy elegancji zdradzają sekrety dobrego wyglądu.

Współczesna Francuzka, podobnie jak jej mama i babcia, nie potrafi sobie odmówić lampki wina, ale na śniadanie chętniej wybierze domową i zdrową granolę z jogurtem niż maślanego croissanta. Jej listę najważniejszych przykazań otwiera „Nie będziesz chodzić spać z makijażem”, a tuż za nim znajduje się „Stosuj ręcznie przygotowane, naturalne kosmetyki”. Do tej pory unikała siłowni, jednak teraz coraz częściej decyduje się na sport – taniec, gimnastykę czy pilates.

Sposoby Francuzek na urodę, szczupłą sylwetkę i zdrowie

„Sposoby Francuzek na urodę, szczupłą sylwetkę i zdrowie” to praktyczny i szczegółowy przewodnik po meandrach nowinek we francuskim świecie bio i zdrowego odżywiania. Książka ta zaskoczy każdego, bez względu na to czy takie pojęcia jak dieta alkaliczna, kombucza i jagody goji to dla niego codzienność czy tajemnica.

W „Sposobach Francuzek” czytelnicy znajdą odpowiedzi na pytania o to, co jeść, by zachować szczupłą sylwetkę, a przy tym, żeby było pysznie, jak radzić sobie ze stresem i jak sprawić, by włosy były lśniące, a cera zawsze wyglądała świeżo. Autorki podają proste i sprawdzone przepisy na błyskawiczne odtruwanie organizmu, zabiegi kosmetyczne i przepisy do wykorzystania w domu oraz ćwiczenia poprawiające kondycję. Dzięki nim odmiana na wiosnę i zbliżające się lato będzie prawdziwą przyjemnością.

Anne Ghesquiere jest założycielką FemininBio.com, dziennikarką i autorką książek o naturalnym stylu życia. Współpracuje z licznymi mediami, pasjonuje się także runami i wu tao. Jest matką trzech dziewczynek.
Marie de Foucault była redaktorką FemininBio przez 5 lat. Wcześniej zdobywała doświadczenie, pracując w firmie kosmetycznej. Jest matką czterech chłopców, z ogromną uwagą śledzi wszystko, co dotyczy środowiska naturalnego i ekologii.

Sposoby Francuzek na urodę, szczupłą sylwetkę i zdrowie

Anne Ghesquiere i Marie de Foucault
Tłumaczenie: Krystyna Szeżyńska-Maćkowiak
Premiera: kwiecień 2015

Wydawnictwo MUZA SA

Gość Ruude

Gość Ruude

Masz ochotę napisać felieton, recenzję, relację?

Chciałbyś się podzielić wrażeniami z koncertu, spektaklu, seansu, wystawy?

To miejsce jest dla Ciebie. Jeśli tylko zechcesz coś napisać.

www.ruude.net

Komentarze