Źródła

Czytelnicy poczekają, aż przetrawisz newsy i podasz je okraszone własnym komentarzem...

Czegokolwiek byś nie robił(a) zawodowo, był(a) prawnikiem, lekarzem, pisarzem czy sprzedawcą, bezwzględnie musisz mieć firmowego bloga. Bloga na którym będziesz się z czytelnikami dzielić radością płynącą z pracy zawodowej. Bloga, na którym opowiadać będziesz o tajnikach swojej profesji, zdradzać co pikantniejsze detale korporacyjnego/frilanserskiego życia. Bloga, który dla twoich wiernych czytelników, będzie bramą do lepszego świata, TWOJEGO świata.

To co nas podnieca? | CC0 Pixabay
fot. Pixabay, CC0 1.0

Serwisy informacyjne zbankrutują z braku odwiedzin, bowiem wierni czytelnicy poczekają, aż przetrawisz newsy i podasz je okraszone własnym komentarzem, portale filmowe będą padały jak muchy jeden po drugim, nikt bowiem nie spojrzy na recenzję inną niż ta z twojego bloga, serwisy ogłoszeniowe będą sie zabijały, by móc umieścić anons na twoich podstronach… to będzie początek twojej wielkości.

A pointa?
Czasem warto, zamiast stroić się w piórka pępka wszechświata, podać link do ŹRÓDŁA wiadomości, nawet, jeśli oznacza to napisanie adresu strony innej niż własna.

 

090502

Konrad Boden

Konrad Boden

Kinoman i czytacz, czasem meloman.

@KonradBoden

Komentarze