W autorskiej reinterpretacji

Wyobraźnia sama w sobie jest kluczem - bowiem materializowanie jej wytworów jest nieporównywalne z niczym innym. Przeobrażanie pozornie ulotnej, estetycznej idei w formę fizycznie istniejącą jest dla mnie esencją projektowania.

Postawiłam sobie za cel łączenie nowoczesnego designu oraz kunsztu sztuki złotniczej – każdy egzemplarz wykonywany jest ręcznie. Stylistyka kolekcji oparta jest na geometrycznych, rzeźbiarskich formach, tworzonych z myślą o kobietach pewnych siebie i smakujących życie w każdym detalu.

June Design

Punktem wyjścia dla kolekcji The tip of the iceberg była inspiracja bryłami lodowców – masywnych, lodowych skał, o charakterystycznych załamaniach i chłodnej, surowej fakturze. Kolekcja biżuterii June Design jest nie tyle próbą ich odtworzenia, lecz stanowi ich autorską reinterpretację w rzeźbiarskiej formie.

Jednak June Design to nie tylko biżuteria - to także energia w niej zawarta. Energia, która doda każdej kobiecie pewności siebie oraz podkreśli jej wyjątkowość i zmysłowość.

June Design

W ciągu zaledwie roku funkcjonowania, marka zyskała rzeszę zadowolonych klientek, oraz obiegła polskie i międzynarodowe media. Dotychczasowe sukcesy pokazały mi, że kobiety odróżniają sznurek, mosiądz i stal od srebra i złota. Że czują energię zawartą w prawdziwej biżuterii wykonanej ręcznie, z pasją i miłością. Wystarczy ją założyć, żeby poczuć jej siłę!

June Design

June Design

Katarzyna Wójcik
Katarzyna Wójcik, fot. facebook.com/junedsgn

Za marką June Design stoi Katarzyna Wójcik. Pochodzi z Gdyni. Studiowała wzornictwo na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, a rzemiosła uczyła się w pracowniach najlepszych polskich mistrzów złotnictwa. Praca jej projektu została nagrodzona w XIX Międzynarodowym Konkursie Sztuki Złotniczej „Minimum”, oraz została włączona do Międzynarodowej Kolekcji Współczesnej Sztuki Złotniczej. W jej pracach widoczne jest zamiłowanie do formy abstrakcyjnej i geometrycznej, a także precyzja i dbałość o detal.

Strona internetowa: www.junedsgn.com.

Marka Polska

Marka Polska

Pokazujemy polskie marki. I już!

Komentarze