Etnicznie i unikatowo

Biżuteria bazuje na eklektycznych połączeniach różnych materiałów. Wykorzystywane elementy to przede wszystkim naturalne surowce takie jak minerały, koralowce, muszle.

Zaczęło się… wiele lat temu, gdy młoda dziewczyna rozpoczynała swoją przygodę w branży odzieżowej. Wtedy pierwszy raz pojawiła się niesforna myśl, że może odzież to jednak nie to, że znacznie ciekawsze są akcesoria, szczególnie biżuteria.

Tsumi

Myśl o samodzielnej pracy, o własnej marce, wracała jak bumerang, z upływem lat coraz częściej, śmielej, intensywniej. W końcu Iwona Domańska postanowiła ruszyć naprzeciw swoim prawdziwym marzeniom. Tak powstało Tsumi.

Tsumi

Pierwsza kolekcja powstała w 2012 jako dodatek do kolekcji ubrań Bereniki Czarnoty. Mocno etniczna dusza pierwszych modeli zaważyła na całościowym charakterze marki. Początkowe hobby przerodziło się w sposób na życie. Wszystkie kolekcje to mix podróżniczy i kulturowy. Biżuteria bazuje na eklektycznych połączeniach różnych materiałów. Wykorzystywane elementy to przede wszystkim naturalne surowce takie jak minerały, koralowce, muszle itd.

Tsumi

Kolekcje są niewielkie a sporą ich część stanowią egzemplarze unikatowe. Miłość do dużej, etnicznej biżuterii projektantki wizualizuje się przede wszystkim w charakterystycznych, okazałych naszyjnikach.

Tsumi

Tsumi

Marka, która chce się rozwijać jako lokalna manufaktura i służyć jako źródło unikatowego rękodzieła dla osób spragnionych oryginalności w naszych zglobalizowanych czasach.

Strona internetowa: tsumijewelry.com.

Marka Polska

Marka Polska

Pokazujemy polskie marki. I już!

Komentarze