Czysta forma

Precyzyjnie dobrane proporcje nóg i misy oraz detal wydobyty w płynnym przejściu pomiędzy tymi elementami sprawiają łagodne, harmonijne wrażenie.

Powstanie  linii Liva zainspirowało poszukiwanie nowej formy dla klasycznej wanny stojącej wolno na nóżkach. Najnowszą propozycję Marmorinu charakteryzuje mocna, wyrazista i jednocześnie elegancka linia. Projektanci MOWOstudio stworzyli uniwersalny w swojej prostocie kształt wanny,  której czysta forma doskonale komponuje się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych wnętrzach.

Mowostudio - Liva

Mowostudio - Liva

Dzięki zachowaniu ergonomicznego kąta w oparciu wanna gwarantuje optymalny komfort kąpieli. Precyzyjnie dobrane proporcje nóg i misy oraz detal wydobyty w płynnym przejściu pomiędzy tymi elementami sprawiają łagodne, harmonijne wrażenie. Element charakterystyczny linii stanowi front zaakcentowany poprzez delikatne przełamanie misy, co zostało również podkreślone w stanowiącej dopełnienie kolekcji Liva umywalce. Dzięki niewielkim gabarytom wanna doskonale komponuje się w pomieszczeniach kąpielowych średniej wielkości. Oba produkty wykonano z gładkiego i przyjemnego w dotyku materiału, który  nabiera temperatury otoczenia.

Mowostudio - Liva

Wanna Liva otrzymała wyróżnienie Rady Ekspertów plebiscytu MUST HAVE podczas Łódź Design Festival 2012.

Producent: Marmorin
Projekt: MOWOstudio
Materiał: gelcoat® material
Waga wanny: 152 kg

Mowostudio

Mowostudio

Studio tworzą Monika Elikowska-Opala i Wojciech Opala - absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, na wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa.
Możliwość pracy nad różnymi projektami pozwala nam spojrzeć na temat w sposób świeży i nieszablonowy. Interesują nas różne zjawiska, od współczesnych innowacyjnych technologii i materiałów po tradycyjne rzemiosło. Bliska jest nam estetyka prostoty, funkcjonalności i wykorzystanie naturalnych materiałów. Istotne jest aby zaprojektowane przedmioty nie były sezonowe, nie podlegały modom i pozostały niezmiennie atrakcyjne pomimo upływu czasu.

Strona internetowa: www.mowo.pl.

Marka Polska

Marka Polska

Pokazujemy polskie marki. I już!

Komentarze