Czy Ty też musisz?

Zastanawiasz się dlaczego niektórzy wciąż chodzą uśmiechnięci, mają w sobie tyle życia i cały czas im się chce - nawet mimo deszczu czy niesprzyjających okoliczności.

Po ciężkim dniu pozwala się odstresować i na nowo zebrać siły. Inspiruje, zachęca do działania, wzbudza stan totalnego flow. Dzięki niej odnajdujesz schowaną gdzieś głęboko energię i wydobywasz swoje prawdziwe ja. Chce Ci się wstać kolejnego dnia, zaplanować fascynujące rzeczy i zdobywać świat. Co ma tak magiczne właściwości?

Ulepsz swoje oprogramowanie…

Żyjemy w czasach, które codziennie wymagają od nas skupienia, uwagi, tysiąca obowiązków i ciągłego biegu pomiędzy jedną a drugą sprawą do załatwienia. Łatwo się w tym wszystkim pogubić, a gdzieś między pracą a domem zgubić siebie. Po kilku tygodniach, miesiącach, latach stwierdzamy, że nie satysfakcjonuje nas już nasza praca, spotkania z rodziną to przykry obowiązek i najchętniej dni wolne spędzalibyśmy na kanapie. A przecież jest tyle ciekawych rzeczy do odkrycia!

Zainstaluj nowy program...

Pewnie zastanawiasz się dlaczego niektórzy wciąż chodzą uśmiechnięci, mają w sobie tyle życia i cały czas im się chce – nawet mimo deszczu czy niesprzyjających okoliczności. Tajemniczym lekarstwem na wiele wymienionych wcześniej dolegliwości jest pasja. Pozwala oderwać się od rzeczywistości i skupić na czymś, co naprawdę nas interesuje. Daje możliwości swobodnego kreowania, otwiera umysł, sprawia, że weryfikujemy swoje podejście do świata i dostrzegamy więcej.

…i działaj!

Aby ją odkryć, daj się pochłonąć poszukiwaniom: poświęć czas na inspirowanie się, tworzenie, zastanowienie, co sprawia Ci przyjemność. Twoją pasją może być wszystko – wędkarstwo, podróżowanie, literatura, aktywność fizyczna, ale również z pozoru niewielkie rzeczy jak kolorowanki, uwiecznianie chmur na fotografiach lub prowadzenie balkonowego ogródka. Wtedy, gdy naprawdę poświęcisz się tej czynności, poczujesz jak Twoje życie znów nabiera kolorów i sensu!

Robienie tego, co się lubi daje nam wiele dobrej energii. Warto poszukać tego czegoś, co sprawi, że uda nam się zapomnieć o całym świecie – poszukaj: Twoja pasja tylko czeka na odkrycie i zmianę Twojego życia na lepsze!

Ewelina Matug

Ewelina Matug

Menadżer kultury zafascynowana kulturą, wysoką i popularną.

Miłośniczka blogów, seriali, jogi i dobrej kawy.

Komentarze