Obcy i tajemniczy świat

W jaskini wytworzonej przez naszą percepcję powstaje szczelina przez którą można dostrzec, że nasze zmysły nie mówią nam całej prawdy o rzeczywistości.

Fotografia daje mi poczucie prawdziwej wolności. Mogę kreować światy w zupełnie nieograniczony sposób. Podobną możliwość daje malarstwo, ale to dzięki użyciu materiału fotograficznego kreacje łączy z realnie postrzeganym światem bardzo silna więź.

Marcin Sacha - 20
20

Marcin Sacha - Kite
Kite

Nieraz w chwilach refleksji zdarza się, że patrzymy na świat a on wydaje się być inny od tego, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. W jaskini wytworzonej przez naszą percepcję powstaje szczelina przez którą można dostrzec, że nasze zmysły nie mówią nam całej prawdy o rzeczywistości. Świat zaczyna się wtedy wydawać obcy i tajemniczy a my przestajemy się w nim czuć pewnie. Chciałbym te ulotne emocje, które wtedy nam towarzyszą utrwalić w moich obrazach.

Marcin Sacha - 65
65

Marcin Sacha - 5
5

Marcin Sacha

Marcin Sacha

Rocznik 1970. Posiada tytuł Artiste FIAP (AFIAP) nadany przez Międzynarodową Federację Sztuki Fotograficznej FIAP. Swoje fotografie wystawiał na siedmiu wystawach indywidualnych oraz ponad czterdziestu zbiorowych i pokonkursowych. Mieszka w Tarnowie.

Strona internetowa: m.sacha.comitto.eu.

Jestem sobie...

Jestem sobie...

Zajmuję się...

Od niepamiętam kiedy robię...

Ponad wszelką wątpliwość jestem...

Komentarze