Bez zbędnych ozdobników

U niej wpadasz w pętlę czasową, zapominasz o której i która jest. Trafiasz na profesjonalnego fotografa, który zaparzy malinową herbatę albo poczęstuje żubrówką, pogada z Tobą, zrobi cudny makijaż.

Piszę o Niej. Jest. I widzi. Ma troje oczu. To trzecie jest najbardziej tajemnicze. Przygląda się ale nie ocenia. I oświetla. Oświetla spojrzeniem i wydobywa z modelki to, czego ona sama nie widzi. I ogrzewa. Ogrzewa spojrzeniem, bo to jak widzi kobiety przez obiektyw to tak, jak patrzy na nie swoimi oczami.

Ania Wegner - Natalia
Natalia

Jej portrety wydobywają z kobiet ich prawdziwość bez zbędnych ozdobników bo otwierają się przed Nią. Ona rozmawia, nastraja, rozśmiesza. Czaruje. Jest maksymalnie nastawiona na odczucia modelki. Kręci film. Dobiera scenografię. Pisze dialogi. I cudownie nastraja. Ma kreatywność we krwi. Jest otwarta na pomysły, sama podsuwa najbardziej niemożliwe. Sesje z Anką są mieszanką wybuchową lub wedlowską, co kto preferuje.

Ania Wegner - Natasza
Natasza

Ania Wegner - Agnieszka
Agnieszka

U niej wpadasz w pętlę czasową, zapominasz o której i która jest. Trafiasz na profesjonalnego fotografa, który zaparzy malinową herbatę albo poczęstuje żubrówką, pogada z Tobą, zrobi cudny makijaż. Ten niesamowity kolaż kolorów, odczuć, śmiechu, zapachów w blasku flesza i w powiewie lekkiego wiatru z wentylatora jest niepowtarzalny i pełen magii. Efekty są zachwycające. Wiem. Byłam. Czułam.

Ania Szczepaniak

Ania Wegner

Ania Wegner

Z wykształcenia jest psychologiem - pracowała w zawodzie wyuczonym parę lat a potem... potem pragnienie duszy i suma koincydencji sprawiły, że zajęła się fotografią.
... ze skutkiem dostrzegalnym gołym okiem.

Strona internetowa: www.aniawegner.com

Gość Ruude

Gość Ruude

Masz ochotę napisać felieton, recenzję, relację?

Chciałbyś się podzielić wrażeniami z koncertu, spektaklu, seansu, wystawy?

To miejsce jest dla Ciebie. Jeśli tylko zechcesz coś napisać.

www.ruude.net

Komentarze